KOHALETOIMETAMINE

Sinu tellimus toimetatakse kohale Sinu poolt valitud pakiautomaati - DPD, Itella või Omniva. Teenuse hind on nähtav tellimuse vormistamisel ja lisandub tellimuse summale.

Üle 79€ ostude puhul on Eesti-sisene postitamine Sulle TASUTA.

Sinu tellimus postitatakse esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale tellimuse eest tasumist.

Kui soovid kasutada muud transpordivõimalust (kaasaarvatud Eestist väljaspoole tellimisel), siis palun anna sellest teada info@wildcarrot.ee

TAGASTAMINE

Kõikidele netipoest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva alates kauba kättesaamisest, teatades sellest e-maili teel info@wildcarrot.ee. Tagastatav toode peab olema kasutamata ja siltidega. Tagastatud kauba eest kantakse 14 päeva jooksul (alates kauba jõudmisest Wild Carrot OÜ kätte) raha tagasi samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest tasutud on. Tagastamisele ei kuulu saatmiskulud, välja arvatud juhul, kui saabunud on tellitust erinev toode.

1. Tagastamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.
2. Tagastamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke.

VAHETAMINE

Tellides uue toote ja tagastades sobimatu, on võimalik teha vahetusi. Uue suuruse või mudeli saamiseks tee lihtsalt uuele tootele www.wildcarrot.ee veebipoes uus tellimus ja tagasta mittesobiv toode.
Juhul, kui sooduskampaania on uue tellimuse tegemise ajaks lõppenud, siis paraku varasema kampaaniahinnaga uut ostu teha ei saa.

KUIDAS TAGASTADA TOOTEID PAKIAUTOMAADI KAUDU?

Wildcarrot.ee veebipoe tellimustel tagastuskoodi ei ole. Pakiautomaadi kaudu tagastamisel tuleb tagastatavad tooted postitada uue erakliendi saadetisena ja tasuda postikulu.  DPD ja Omniva tagastuspunktid:

DPD Vääna-Jõesuu pakiautomaati / telefon +372 56315758
Omniva Vääna-Jõesuu pakiautomaati / telefon : +372 56315758

NB! Kauba saatekulu tagastamisele ei kuulu.

Shopping Cart